Olle Carlström två oljemålningar

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLLE CARLSTRÖM (född 1920): "Midvinter i Lappland", signerad och daterad Olle Carlström -63, olja på duk, 104 x 116 cm

329057

2015-09-20