Tallrikar Kina

Tallrikar Kina
Tallrikar Kina
Tallrikar Kina
Tallrikar Kina

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TALLRIKAR, 2 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i emaljfärger, diameter ca 23,5 cm

Smärre nagg

329067

2015-09-21