Kandelabrar 1800-tal

Kandelabrar 1800-tal
Kandelabrar 1800-tal
Kandelabrar 1800-tal
Kandelabrar 1800-tal
Kandelabrar 1800-tal
Kandelabrar 1800-tal
Kandelabrar 1800-tal
Kandelabrar 1800-tal
Kandelabrar 1800-tal
Kandelabrar 1800-tal

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, för 2 ljus vardera, 1800-tal, förgylld brons, orientalisk dekor, höjd 41 cm

329068

2015-09-21