Kosta glasservis

Kosta glasservis
Kosta glasservis
Kosta glasservis
Kosta glasservis

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GLASSERVIS, 69 dlr, Kosta, slipad dekor, förgylld kant. bestående av: 11 rödvinsglas, 11 vitvinsglas, 12 likörglas, 12 snapsglas, 12 grogglas, 11 coupeglas

Bruksslitage

329079

2015-09-21