Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GLASSERVIS, 69 dlr, Kosta, slipad dekor, förgylld kant. bestående av: 11 rödvinsglas, 11 vitvinsglas, 12 likörglas, 12 snapsglas, 12 grogglas, 11 coupeglas
Bruksslitage
329079
2015-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här