Tallrik Marieberg

Tallrik Marieberg
Tallrik Marieberg
Tallrik Marieberg
Tallrik Marieberg

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MARIEBERG, tallrik, 1700-tal, fajans, dekor av figurscen, märkt med tre kronor och MB, diameter ca 23 cm

Sprickor, nagg, lös bit

329082

2015-09-20