Tallrik Marieberg
Valmis
2015-09-20
329082
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
MARIEBERG, tallrik, 1700-tal, fajans, dekor av figurscen, märkt med tre kronor och MB, diameter ca 23 cm
Sprickor, nagg, lös bit