Karmstolar

Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, empirestil, 1900-tal, mahogny, bonad björk, klädda i GP & J Baker "Heron & Lotus Flower", sitthöjd ca 47 cm

Slitage

329106

2015-09-19