Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LJUSSTAKE, KULLJUSSTAKAR, 1 par, LJUSSTAKAR, 1 par, 18/1900-tal, mässing, höjd ca 9-29 cm
Glaskupor saknas, kulljusstakarna med bucklor
329116
2015-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här