Spegel senbarock

Spegel senbarock
Spegel senbarock
Spegel senbarock
Spegel senbarock

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, 1700-tal, senbarock, förgylld metall, inläggningar av glas med bemålad dekor, ca 51x26 cm

Senare bronsering, ett glas med spricka

329120

2015-09-21