Bokhyllor Josef Frank Firma Svenskt Tenn
Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
JOSEF FRANK, bokhylla, Firma Svenskt Tenn, i två sektioner, bokhylla med vitrinskåp och byrå, modellnummer 2112, mahognyfanér, en överdel med vitrinskåp och hyllor, underdelen med lådor, draghandtag i mässing, höjd ca 173, 100x45 cm, nycklar finns
Slitage, repor
329131
2015-09-21