Bokhyllor Josef Frank Firma Svenskt Tenn

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

JOSEF FRANK, bokhylla, Firma Svenskt Tenn, i två sektioner, bokhylla med vitrinskåp och byrå, modellnummer 2112, mahognyfanér, en överdel med vitrinskåp och hyllor, underdelen med lådor, draghandtag i mässing, höjd ca 173, 100x45 cm, nycklar finns

Slitage, repor

329131

2015-09-21