Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BORDSDEKORATION, omkring 1800, England, sannolikt Leeds, sk creamware, i form av snäckor och delfiner krönt av kvinnofigur, höjd ca 43
Skador, lagningar
329141
2015-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här