Bordsdekoration omkring 1800

Bordsdekoration omkring 1800
Bordsdekoration omkring 1800
Bordsdekoration omkring 1800
Bordsdekoration omkring 1800
Bordsdekoration omkring 1800
Bordsdekoration omkring 1800
Bordsdekoration omkring 1800
Bordsdekoration omkring 1800
Bordsdekoration omkring 1800
Bordsdekoration omkring 1800

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORDSDEKORATION, omkring 1800, England, sannolikt Leeds, sk creamware, i form av snäckor och delfiner krönt av kvinnofigur, höjd ca 43

Skador, lagningar

329141

2015-09-21