Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL MALMSTEN, soffbord, "Ovalen", fanérat, oval skiva, någor utsvängda ben, brickmärkt under skivan, höjd 64, 145x90 cm
Ytskador, slitage
329144
2015-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här