Carl Malmsten soffbord Ovalen

Carl Malmsten soffbord Ovalen
Carl Malmsten soffbord Ovalen
Carl Malmsten soffbord Ovalen
Carl Malmsten soffbord Ovalen
Carl Malmsten soffbord Ovalen
Carl Malmsten soffbord Ovalen

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL MALMSTEN, soffbord, "Ovalen", fanérat, oval skiva, någor utsvängda ben, brickmärkt under skivan, höjd 64, 145x90 cm

Ytskador, slitage

329144

2015-09-21