Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KOLONNSKÅP, 1800-talets senare del, fanerat i mahogny, skuren dekor, invändigt med hyllplan, höjd ca 142, 39 x 60 cm
Nyckel saknas, fanerskador/bortfall, slitage, lås defekt, sprickor
329170
2015-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här