Skåp 1800-tal

Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KOLONNSKÅP, 1800-talets senare del, fanerat i mahogny, skuren dekor, invändigt med hyllplan, höjd ca 142, 39 x 60 cm

Nyckel saknas, fanerskador/bortfall, slitage, lås defekt, sprickor

329170

2015-09-21