Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BIRGER LJUNGQVIST (1894-1965): "Stående flicka", signerad och daterad Birger Ljungqvist 1955, akvarell, 32x23 cm
329173
2015-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här