Birger Ljungqvist oljemålning

Birger Ljungqvist oljemålning
Birger Ljungqvist oljemålning
Birger Ljungqvist oljemålning
Birger Ljungqvist oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BIRGER LJUNGQVIST (1894-1965): "Stående flicka", signerad och daterad Birger Ljungqvist 1955, akvarell, 32x23 cm

329173

2015-09-21