Mansporträtt oljemålning
2015-09-21
329175
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Mansporträtt, olja på duk, ca 39 x34 cm
Krackeleringar