Gösta Werner 4 st färglitografier
2015-09-21
329178
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
GÖSTA WERNER (1909-1989), Komposition, olja på duk, signerad och daterad a tergo Gösta Werner 61-62, ca 55 x 81 cm