Fotografier föreställande Paul Mc Cartney

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STELLAN BOIVIE, 2 st, 1960-tal, porträtt av Paul McCartney, ett stämplat a tergo C Stellan Boivie Vanadisvägen 31 Stockholm, 22x17,5 resp 21,5x17 cm
Historik: säljaren erhållit fotografierna direkt av fotografen då fotografen besökte en ungdomsgård i Stockholm

Hörnen med nålstick

329180

2015-09-25