Fotografier föreställande Paul Mc Cartney
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STELLAN BOIVIE, 2 st, 1960-tal, porträtt av Paul McCartney, ett stämplat a tergo C Stellan Boivie Vanadisvägen 31 Stockholm, 22x17,5 resp 21,5x17 cm
Historik: säljaren erhållit fotografierna direkt av fotografen då fotografen besökte en ungdomsgård i Stockholm
Hörnen med nålstick
329180
2015-09-25