Ulf Wahlberg gouache

Ulf Wahlberg gouache
Ulf Wahlberg gouache

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ULF WAHLBERG (1938-2014): Bilvrak, signerad och daterad Ulf Wahlberg -71, gouache, ca 31 x 24 cm

Oramad

329181

2015-09-21