Ljusstakar tenn

Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn
Ljusstakar tenn

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1900-talets första hälft, tenn, märkta Gerotin, höjd ca 19 cm

Smärre repor

329218

2015-09-21