Tallrikar Kina
2015-09-21
329222
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TALLRIKAR, 2+2+1 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i emaljfärger, 2 med vågkantigt brätte, diameter ca 23 cm
Nagg samt hårsprickor