José Guerrero litografi

José Guerrero litografi
José Guerrero litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOSÉ GUERRERO (1914-1991), Komposition, signerad, färglitografi, 55/75, 48x33 cm

Skada på plexiglaset

329243

2015-09-21