Evald Björnberg

Evald Björnberg
Evald Björnberg
Evald Björnberg
Evald Björnberg

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EVALD BJÖRNBERG (1895-1971), Landskap, signerad Björnberg -42, olja på pannå, 23 x 32 cm

329248

2015-09-24