Salvador Dalin färglitografi
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SALVADOR DALI (Spanien, 1904-1989): Four Dreams of paradise: Gala, 1973, signerad och numrerad E.A. LXII/LXXV, färglitografi på japanpaper, ca 54x42 cm
Litteratur: Michler / Löpsinger 1397 (a)
329262
2015-09-21