Salvador Dalin färglitografi

Salvador Dalin färglitografi
Salvador Dalin färglitografi

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SALVADOR DALI (Spanien, 1904-1989): Four Dreams of paradise: Gala, 1973, signerad och numrerad E.A. LXII/LXXV, färglitografi på japanpaper, ca 54x42 cm
Litteratur: Michler / Löpsinger 1397 (a)

329262

2015-09-21