Fiskare Gottfrid Kallstenius
2015-09-24
329267
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1938): Fiskare, olja på duk, sigerad och daterad G. Kallstenius -87, 43 x 60 cm