Soffbord Svante Skogh

Soffbord Svante Skogh
Soffbord Svante Skogh
Soffbord Svante Skogh
Soffbord Svante Skogh
Soffbord Svante Skogh
Soffbord Svante Skogh

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVANTE SKOGH, soffbord, 1960-tal, fanérat i teak, dekor av mässingsdetaljer, höjd ca 58, 120x52 cm

Bruksslitage

329269

2015-09-23