Telepy Karoly olja

Telepy Karoly olja
Telepy Karoly olja
Telepy Karoly olja
Telepy Karoly olja

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TELEPY KÁROLY (Ungern, 1828-1906), landskap med stuga, olja på duk fäst på pannå, signerad Telepy Károly, 20x29 cm

329280

2015-10-09