Brickbord 1950/60-tal
2015-09-23
329282
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BRICKOBORD, 1950/60-tal, fanérat i ek, på hjul, höjd ca 64, 68x44 cm
Snärre skador, torkade hjul, delvis senare bemålat