Brickbord 1950/60-tal

Brickbord 1950/60-tal
Brickbord 1950/60-tal
Brickbord 1950/60-tal
Brickbord 1950/60-tal
Brickbord 1950/60-tal
Brickbord 1950/60-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BRICKOBORD, 1950/60-tal, fanérat i ek, på hjul, höjd ca 64, 68x44 cm

Zustandsbeschreibung

Snärre skador, torkade hjul, delvis senare bemålat

329282

2015-09-23