Klubbat för:
1 700 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BRICKOBORD, 1950/60-tal, fanérat i ek, på hjul, höjd ca 64, 68x44 cm
Zustandsbeschreibung
Snärre skador, torkade hjul, delvis senare bemålat
329282
2015-09-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner