Harald Sallberg etsning
2015-10-09
329284
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HARALD SALLBERG (1895-1963), motiv av slottsbacken, etsning, signerad Harald Sallberg, numrerad 165/310