Jean Claude Guignebert oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JEAN CLAUDE GUIGNEBERT (Frankrike, 1921-?): Ung man, oljemålning, signerad, daterad -45, 54x45 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

329290

2015-09-21