Robert Vogensky oljemålning

Robert  Vogensky oljemålning
Robert  Vogensky oljemålning
Robert  Vogensky oljemålning
Robert  Vogensky oljemålning
Robert  Vogensky oljemålning
Robert  Vogensky oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROBERT VOGENSKY (Frankrike 1919-?): Stilleben med fiskar, oljemålning, signerad, daterad -48, 59x80 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

329291

2015-09-21