Bertil Leidner laserprint
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BERTIL LEIDNER (född 1951): "Future in Silver", signerad och daterad 2008, edition 1/9, 67,5x50 cm
Lambda laser prints, Fuji Crystal Archive Paper,
mounted on 5 mm plexiglass with aluminium back
329308
2015-09-21