Bertil Leidner laserprint

Bertil Leidner laserprint
Bertil Leidner laserprint
Bertil Leidner laserprint
Bertil Leidner laserprint

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERTIL LEIDNER (född 1951): "Future in Silver", signerad och daterad 2008, edition 1/9, 67,5x50 cm
Lambda laser prints, Fuji Crystal Archive Paper,
mounted on 5 mm plexiglass with aluminium back

329308

2015-09-21