Samovar 1800-tal

Samovar 1800-tal
Samovar 1800-tal
Samovar 1800-tal
Samovar 1800-tal
Samovar 1800-tal
Samovar 1800-tal
Samovar 1800-tal
Samovar 1800-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SAMOVAR, 1800-tal, koppar och mässing, hänkar med dekor av ben, vridkran i trä, dekor av maskaroner, höjd ca 33 cm

Locket med smärre bucklor

329324

2015-09-23