Biblioteksstege

Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BIBLIOTEKSSTEGE, England, 1900-talets andra hälft, mahogny, trappsteg klädda i grönt läder, höjd 114 cm

Slitage

329325

2015-09-23