Yataghan
2015-10-08
329340
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
YATAGHAN, Balkan, 1800-tal, klingan med inläggningar i silver, kavelplattor av ben, balja med 2 besalg i mässing, längd 68 cm
skador