Byrå 1700-tal

Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal
Byrå 1700-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, 1700-tal, furu, förgyllda beslag, (sannolikt underrede till ett skåp), höjd 70, 120x58 cm

Lås saknas, smärre ytskador

329363

2015-09-23