Louis Sparre oljemålning

Louis Sparre oljemålning
Louis Sparre oljemålning
Louis Sparre oljemålning
Louis Sparre oljemålning
Louis Sparre oljemålning
Louis Sparre oljemålning

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LOUIS SPARRE, Louis (1863-1964): "Från örlogsvarvet", signerad och daterad L Sparre 1932, olja på duk, 50x67 cm

329377

2015-09-23