Prakturna Sevrèsliknande
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
PRAKTURNA, 1900-tal, Sevrèsliknande, porslin, förgylld bronsfattning, polykrom dekor av bukett och ströblommor mot koboltblå botten, höjd ca 30 cm, delar till ytterligare urna medföljer
329384
2015-09-23