Prakturna Sevrèsliknande

Prakturna Sevrèsliknande
Prakturna Sevrèsliknande
Prakturna Sevrèsliknande
Prakturna Sevrèsliknande
Prakturna Sevrèsliknande
Prakturna Sevrèsliknande
Prakturna Sevrèsliknande
Prakturna Sevrèsliknande
Prakturna Sevrèsliknande
Prakturna Sevrèsliknande

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PRAKTURNA, 1900-tal, Sevrèsliknande, porslin, förgylld bronsfattning, polykrom dekor av bukett och ströblommor mot koboltblå botten, höjd ca 30 cm, delar till ytterligare urna medföljer

329384

2015-09-23