Bord Josef Frank Firma Svenskt Tenn
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JOSEF FRANK, bord, Firma Svenskt Tenn, modellnummer 1059, sidorna med klaffar, undertill hylla, brännmärkt Josef Frank SVENSKT TENN, höjd 60, 100 x 45, klaffarnas längd 30 med klaffar total längd 160 cm
Brännmärke, ytskador, slitage
329388
2015-09-23