Bord Josef Frank Firma Svenskt Tenn

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOSEF FRANK, bord, Firma Svenskt Tenn, modellnummer 1059, sidorna med klaffar, undertill hylla, brännmärkt Josef Frank SVENSKT TENN, höjd 60, 100 x 45, klaffarnas längd 30 med klaffar total längd 160 cm

Brännmärke, ytskador, slitage

329388

2015-09-23