Oidentifierad konstnär olja

Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja

Klubbat för:

33 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Man och kvinna vid grind, olja på duk, 98 x 81 cm

Smärre färgbortfall

329397

2015-09-23