Plåtbrickor

Plåtbrickor
Plåtbrickor
Plåtbrickor
Plåtbrickor
Plåtbrickor
Plåtbrickor

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRICKOR, 2 st, 1800/1900-tal, bemålad plåt, svartmålade med polykromt blomstermotiv, längd ca 37-66 cm

Bucklor, slitage

329408

2015-09-23