Bordsur/ bordspendyl 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORDSUR, 1800-talets andra hälft, nygotik, brons, delvis förgyllt, i form av fontän, höjd ca 30 cm, nycklar medföljer

329410

2015-09-23