Kaffe- och teservis Rosenthal
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROSENTHAL, te- och kaffeservis, 39 dlr, Valmoral, porslin, förgylld dekor, bestående av: 11 kaffekoppar med fat, kaffekanna, 11 tekoppar med fat, tekanna, 12 assietter, mjölkkanna, gräddkanna, sockerskål med lock, snarlika mockakoppar medföljer
Bruksslitage, enstaka ej noterade nagg kan förekomma
329411
2015-09-23