Kaffe- och teservis Rosenthal

Kaffe- och teservis Rosenthal
Kaffe- och teservis Rosenthal
Kaffe- och teservis Rosenthal
Kaffe- och teservis Rosenthal
Kaffe- och teservis Rosenthal
Kaffe- och teservis Rosenthal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROSENTHAL, te- och kaffeservis, 39 dlr, Valmoral, porslin, förgylld dekor, bestående av: 11 kaffekoppar med fat, kaffekanna, 11 tekoppar med fat, tekanna, 12 assietter, mjölkkanna, gräddkanna, sockerskål med lock, snarlika mockakoppar medföljer

Bruksslitage, enstaka ej noterade nagg kan förekomma

329411

2015-09-23