Bordslampor i mässing Aneta

Bordslampor i mässing Aneta
Bordslampor i mässing Aneta
Bordslampor i mässing Aneta
Bordslampor i mässing Aneta

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANETA, bordslampor, 1 par, mässing, 1970-tal, märkta Aneta, svarta senare veckade skärmar, höjd med skärm ca 62 cm

Slitage, lampfäste med skada

329415

2015-09-23