Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SLAGLÅSPISTOL, belgisk, pipa med graverad och förgylld dekor,graverat och signerat lås, tumplåt, graverade bselag, skuren kolv i valnöt, längd 36 cm
träskador vid mynningen
329421
2015-10-08
Gör en kostnadsfri värdering här