Tennspegel

Tennspegel
Tennspegel
Tennspegel
Tennspegel

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, sannolikt Svenskt Tenn, 1900-talets första hälft, ram i tenn, krön med reliefdekor motiv av herde med betande får, ca 68 x 40 cm

Slitage, repor, lagningar

329422

2015-09-23