Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KARIN BJÖRQUIST, skålar med lock, 6 st., "Nobel", formgiven 1991, Rörstrand, benporslin, lockknopp i form av krona, delvis förgylld dekor, diameter ca 15 cm
Bruksslitage
329430
2015-09-23
Gör en kostnadsfri värdering här