Skålar med lock Nobel Karin Björquist Rörstrand

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARIN BJÖRQUIST, skålar med lock, 6 st., "Nobel", formgiven 1991, Rörstrand, benporslin, lockknopp i form av krona, delvis förgylld dekor, diameter ca 15 cm

Bruksslitage

329430

2015-09-23